Szpon Srebrnego Jastrzębia (Konklawe Cieni, #1) Raymond E. Feist

ISBN:

Published:

Paperback

400 pages


Description

Szpon Srebrnego Jastrzębia (Konklawe Cieni, #1)  by  Raymond E. Feist

Szpon Srebrnego Jastrzębia (Konklawe Cieni, #1) by Raymond E. Feist
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 400 pages | ISBN: | 10.43 Mb

Wśród ludzi z plemienia Orosinich każdy chłopiec musi przejść rytuał wejścia w dorosłe życie, dzięki któremu będzie mógł pojąć swe miejsce we wszechświecie i odkryje swe dorosłe imię. Kielianapuna musi przeżyć kilka dni na szczycie Shatana Higo, ażMoreWśród ludzi z plemienia Orosinich każdy chłopiec musi przejść rytuał wejścia w dorosłe życie, dzięki któremu będzie mógł pojąć swe miejsce we wszechświecie i odkryje swe dorosłe imię.

Kielianapuna musi przeżyć kilka dni na szczycie Shatana Higo, aż bogowie ześlą na niego wizję. Ale Kieli czekał już od czterech dni i nocy, a teraz był zmarznięty, zmęczony, zrezygnowany i bardzo, bardzo zmęczony…Kiedy się budzi, czując na swojej skórze zaciskające się ostre szpony i widzi, że na jego ramieniu siedzi srebrny sokół, ptak bardzo rzadki w jego górach, jest tak zdezorientowany, że nie wie, czy to się naprawdę dzieje, czy to tylko wizja zesłana przez bogów.Powróciwszy do domu, bezimienny i ciągle jeszcze dziecko, Kieli staje się świadkiem zagłady jego wioski.

Osada płonie, jego rodacy są bez litości zabijani. Chociaż to oznacza pewną śmierć, Kieli rzuca się w wir bitwy…Wbrew wszelkim przewidywaniom, chłopiec przeżywa bitwę jako jedyny z ludu Orosinich. Jego pobratymcy zostali wybici co do nogi: mężczyźni, kobiety i dzieci.Kieli słyszy w myślach daleki głos: Wstań i bądź szponem swojego ludu…Obraz ptaka na szczycie Shatana Higo był w rzeczywistości jego wizją nadania imienia. Już nie jest chłopcem o imieniu Kielianapuna. Teraz nazywa się Szpon Srebrnego Jastrzębia i musi pomścić śmierć swoich rodaków, nawet jeżeli zapłaci za to najwyższą cenę…Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Szpon Srebrnego Jastrzębia (Konklawe Cieni, #1)":


dbestsurabaya.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us